Podłogi winylowe WICANDERS

Dodane: Poniedziałek, 03 Wrzesień, 2018  06:26

Opis oferty:

Oferujemy Państwu :

- Panele winylowe: z bezklejowym systemem montażu Corkloc® należy ułożyć panele obok siebie, zatrzaskując zamek na krawędziach. Jest to szybkie, bezproblemowe i czyste rozwiązanie. To rozwiązanie dostępne jest z dwoma rodzajami warstwy wierzchniej: grubości 0,3 mm dla zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i 0,55 mm w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wzory kamienia dostępne są w formacie 905 x 295mm, a wzory drewna w formacie eleganckiej deski 1220 x 185mm, wszystkie grubości 10,5mm.

- Płytkę przyklejaną: płytka o grubości 6 mm może być stosowana na niemal każdego rodzaju posadzce. Jej mocna i wyważona struktura może znacząco niwelować nierówności podłoża. To rozwiązanie dostępne jest w formacie eleganckiej deski o wymiarach 1230 x 150 x 6 mm z warstwą wierzchnią grubości 0,55 mm; może być stosowane nie tylko w mieszkaniach, ale i pomieszczeniach komercyjnych o dużym natężeniu ruchu.

- Hydrocork jest nowatorskim rozwiązaniem podłogi panelowej z technologią Corktech. Dzięki grubości panelu zaledwie 6 mm okładzina może być instalowana na niemal każdym rodzaju istniejącej posadzki, co sprawia, że jest to idealna opcja przy realizacji remontów i modernizacji. Panele łatwo jest docinać i montować, wyposażone są w nowy system PressFit, który wykorzystując zdolności kompresyjne korka zapewnia mocne i stabilne łączenie elementów. Panele z warstwą wierzchnią 0,55mm dostępne są w formacie eleganckiej deski 1225 x 145 mm.

Cena dotyczy 1m2 wszystkich Paneli Winylowych WICANDERS z linii HOME.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą
www.parkietykosinski.com.pl

Punkty Sprzedaży:

Kraków, ul.Mała Góra 71

ZAPRASZAMY
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Krosno
Paulina Kosińska
Na Lento.pl od 10 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie